Przewóz Osób Sosnowiec

Elkarbus to najwyższej jakości przewóz osób w komfortowych warunkach dlatego posiadamy w swojej flocie zarówno pojazdy wyposażone we wszystkie najnowsze udogodnienia jakie są dostępne w standardzie. Interesują Cię autokary, żeby zabrać większą grupę osób- nie ma problemu. A może szukasz mniejszego busa, którego można dostosować na Twoich- posiadamy takiego. Realizujemy zarówno podróże krajowe jak i międzynarodowe dlatego jesteśmy otwarci na duże zlecenia i współprace z biurami podróży. Realizujemy wycieczki oraz kolonię czy obozy zamawiane przez szkoły jak i firmy. Oczywiście jesteśmy też otwarci na osoby prywatne. Organizujesz wesele albo imprezę okolicznościową lub transfer ludzi na i z lotniska. Idealnie trafiłeś! Współpracujemy z lotniskiem w Pyrzowicach przy realizacji awaryjnych transferów dla linii lotniczych. Mamy doświadczenie w obsłudze przewozów dla osób starszych zarówno w kraju jak i zagranicą. 

Zatrudniamy najlepszych kierowców! Elkarbus to najbezpieczniejszy przewóz osób- Sosnowiec i okolice od lat goszczą na ulicach naszych kursantów. Właśnie to doświadczenie sprawia, że wybieramy najlepszych kierowców co przekłada się na to, że podróże z nami są bezpieczne. Oprócz tego współpracujemy z doświadczoną Panią pilot, która zadba o to, żeby podróż była nie tylko odbyta w komfortowych warunkach ale pomoże zagwarantować postoje i zaplanować ją tak, aby każdy wyszedł z pojazdu wypoczęty i zadowolony.

>>> Zapraszamy na Stronę ELKARBUS gdzie będą można kompleksowo zapoznać się naszą ofertą, oraz zobaczyć naszą flotę pojazdów.

Zapytaj o przewóz osób Sosnowiec ul. Żeromskiego 8 (Pogoń) 41-200

lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

I pamiętaj! każdą ofertę i jej cenę dopasowujemy do klienta indywidualnie!